phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ciężkowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ciężkowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ciężkowice oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność z kilku kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Ciężkowicach realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy również wykorzystywać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Ciężkowicach serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to opał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ciężkowice oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ciężkowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do