phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Opalenicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Opalenicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Opalenicy oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Opalenica realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również wybierać produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Opalenicy serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, jako że to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Opalenica oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Opalenica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do