phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zduńskiej Woli.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zduńskiej Woli i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Zduńska Wola oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Zduńskiej Woli realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Zduńskiej Woli gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Zduńskiej Woli oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zduńska Wola

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do