phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Solcu nad Wisłą.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Solcu nad Wisłą i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Solcu nad Wisłą oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Solcu nad Wisłą prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Solcu nad Wisłą serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Solcu nad Wisłą oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Solec nad Wisłą

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do