phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Reszlu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Reszlu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Reszel oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z paru istotnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Reszel prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Reszlu gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Reszlu oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Reszel

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów biznesowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do