phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dusznikach-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dusznikach-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Dusznikach-Zdroju oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania mieszkania bądź firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Duszniki-Zdrój prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Dusznikach-Zdroju serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Paliwo odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Duszniki-Zdrój oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Duszniki-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do