phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Olsztynku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Olsztynku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Olsztynku oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez parę kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Olsztynku prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Olsztynku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Olsztynek oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Olsztynek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do