phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krakowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krakowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Co zrobić, aby szybko i skutecznie ogrzać dom, lub powierzchnię biurową? Najlepszym rozwiązaniem jest ogrzewanie pelletem. Pellet drzewny powstaje z trociny drewna z drzew iglastych. Jego wysoką jakość potwierdza certyfikat EN Plus A1, a także na bieżąco przeprowadzane audyty jakościowe. TOP Pellet to marka, której misją jest zapewnianie najlepszej klasy produktów. Nasz pellet nie jest zanieczyszczony piaskiem, korą, ani innymi minerałami, nie spieka się, oraz utrzymuje ciepło. Podjęliśmy współpracę z niewielką liczbą dostawców, co zapewnia nam najwyższą jakość produktów, przez wzgląd na wysokie wymagania. Porównując nasz pellet z produktami innych marek możemy jedynie potwierdzić wysoki standard naszego pelletu. W Krakowie można zaopatrzyć się w dobry pellet workowany, łatwy w transportowaniu. W ofercie posiadamy także pellet Premium. Cena pelletu na rynku jest konkurencyjna, uwarunkowana jakością materiałów. Sprzedaż pelletu realizowana jest na stronie internetowej producenta, jak i w najlepszych składach opału w Krakowie.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem zyskuje ostatnio na popularności. Wszystko za sprawą oszczędności i ekologii. Wyposażenie domu lub biura w piec/kotły na pellet to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Dlaczego? W porównaniu do innych paliw opałowych, tj. gazu, oleju, czy ogrzewania elektrycznego, pellet jest najbardziej opłacalną formą ogrzewania. Dodatkowo jest w zupełności bezpieczny dla nas i całego otoczenia. Nie zakłóca środowiska naturalnego, oraz wytwarza znikomą emisją szkodliwych substancji do atmosfery. TOP Pellet jest przyjazny dla pieca, w którym jest palony. Zapobiega powstawaniu korozji, oraz nie prowadzi do uszkodzeń. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości pelletu, która potwierdzona jest certyfikatem EN Plus A1.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekonomiczna i ekologiczna forma ogrzewania to ogrzewanie pelletem. Dlaczego? Spalanie pelletu wytwarza dwutlenek węgla, który następnie przedostaje się do atmosfery, jednak jego ilość możemy porównać do ilości CO2 zaabsorbowanego przez drzewo podczas całego jego życia. Jednak to nie wszystko. Zanim wybierzemy najlepszej jakości pellet, musimy zwrócić uwagę na parametry pieca. Najważniejsza informacją jest ilość ciepła, jakie generowane jest podczas spalania, czyli tzw. kaloryczność pelletu. Kolejnym bardzo ważnym aspektem przy wyborze jest cena pelletu, która uzależniona jest od jego jakości. Ważne, aby ten rodzaj paliwa opałowego był potwierdzony certyfikatem EN Plus A1. Używanie innych środków, nie objętych certyfikatem może doprowadzić do uszkodzenia pieca, a w rezultacie odmowę gwarancji od producenta. W przypadku wątpliwości związanych z wyborem pelletu, można zaczerpnąć opinii na stronie internetowej producenta.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Minimalna zawartość wilgoci i wysoka wartość energetyczna to znaki szczególne TOP Pelletu. Wszystko to jest poświadczone certyfikatem EN Plus A1. Pellet drzewny produkowany jest z trociny drewna iglastego, a także wiórów tartacznych, co sprawia, że jest jeszcze bardziej ekologiczny. Spalanie pelletu generuje tyle dwutlenku węgla, ile absorbuje drzewo, podczas całego swojego cyklu życia. To dużo mniej w porównaniu do innych paliw, wykorzystywanych do ogrzewania pomieszczeń. Sprzedaż pelletu w Krakowie odbywa się od samego początku narodzin firmy, która cechuje się wysokiej jakości produktami, oraz profesjonalną obsługą. Sama cena pelletu nie jest wysoka, dlatego zadzwoń do biura obsługi producenta pelletu już dziś.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kraków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

TOP Pellet to najlepsze rozwiązania do domu i pomieszczeń biurowych. Sprawdza się we współpracy z piecami na pellet, jak i z matką naturą. Gwarantuje szybkie i ekologiczne ogrzewanie. Nasza firma w swojej ofercie posiada hurt pelletu, czyli zakup kilku ton pelletu w bardzo korzystnych hurtowych cenach. Pellet drzewny jest opłacalny, szczególnie w przypadku zakupu większej ilości. Ten rodzaj opału posiada niską zawartość popiołu, jest ekologiczna i ekonomiczna, dlatego zdecyduj się na zakup już dziś.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do