phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Różanie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Różanie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Różan oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się wysoką jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Różan prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Różanie gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Różanie oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Różan

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do