phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mordach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mordach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Mordy oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Mordach realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co sprawia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Mordach serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Mordach oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mordy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do