phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dziwnowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dziwnowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dziwnów oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Dziwnowie realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Klientów w Dziwnowie serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, jako że jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dziwnów oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dziwnów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do