phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krzywiniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krzywiniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krzywiń oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Krzywiniu prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Krzywiniu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Krzywiniu oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krzywiń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do