phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Siemiatyczach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Siemiatyczach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Siemiatyczach oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały cechowały się świetną jakością. Jedynie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Siemiatyczach prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Siemiatyczach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Siemiatyczach oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Siemiatycze

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania budynków prywatnych i budynków firmowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do