phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wyszkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wyszkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Wyszkowie oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez parę ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Wyszkowie prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Wyszkowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Wyszkowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wyszków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do