phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Porębie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Porębie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Porębie oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się wysoką jakością. Jedynie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Poręba realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Porębie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, gdyż to opał produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Poręba oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Poręba

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz budynków firmowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do