phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czerwińsku nad Wisłą.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czerwińsku nad Wisłą i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Czerwińsk nad Wisłą oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Jedynie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Czerwińsku nad Wisłą realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Czerwińsku nad Wisłą gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że jest to opał produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Czerwińsk nad Wisłą oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czerwińsk nad Wisłą

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do