phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Suchedniowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Suchedniowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Suchedniowie oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Suchedniowie prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności kupować materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Suchedniowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Suchedniów oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Suchedniów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do