phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czarnem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czarnem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czarne oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Czarnem prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również kupować produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Czarnem gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo charakteryzuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Czarnem oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czarne

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do