phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Inowrocławiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Inowrocławiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla wyższość dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Inowrocław oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Inowrocławiu realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Inowrocławiu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Opał cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Inowrocław oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Inowrocław

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do