phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jędrzejowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jędrzejowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Jędrzejowie oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu z paru podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Jędrzejów realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Jędrzejowie gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Jędrzejowie oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jędrzejów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych i obiektów firmowych, ponieważ to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do