phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kobylinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kobylinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Kobylinie oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kobylin realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Kobylinie serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kobylin oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kobylin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do