phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ząbkowicach Śląskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ząbkowicach Śląskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ząbkowice Śląskie oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ząbkowice Śląskie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również kupować materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Ząbkowicach Śląskich serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, ponieważ to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Ząbkowicach Śląskich oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ząbkowice Śląskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do