phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nekli.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nekli i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Nekli oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Nekli prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Nekli serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nekli oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nekla

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do