phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koluszkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koluszkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Koluszkach oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Koluszki prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie używania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Koluszkach gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Koluszki oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koluszki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do