phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tyszowcach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tyszowcach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Tyszowce oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większą popularność przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Tyszowcach realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Tyszowcach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, gdyż to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Tyszowcach oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tyszowce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny to doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do