phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jedliczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jedliczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Jedliczu oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Jedliczu realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Jedliczu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla otoczenia, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Jedliczu oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jedlicze

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do