phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bydgoszczy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bydgoszczy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to obecnie jedno z najpopularniejszych paliw opałowych, stosowanych zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach firmowych. Dobry pellet naszej produkcji jest wyprodukowany w całości z trociny drewna iglastego o ponadprzeciętnej czystości, pochodzącego wyłącznie od wyselekcjonowanych i pewnych dostawców. Co więcej, podczas produkcji naszego pelletu drzewnego zwracamy szczególną uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Warto także zauważyć, że nasz pellet workowany jest objęty certyfikatem EN Plus A1, którego uzyskanie i kontynuacja wymaga częstych kontroli i audytów jakościowych. Ponadto pellet opałowy TOP odznacza się jakością premium i parametrami znacznie przewyższającymi rynkową średnią. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Bydgoszczy na wielu składach, a także za pośrednictwem naszej strony internetowej producenta. Zapraszamy do zakupu pelletu w niskiej cenie.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Nie bez powodu ogrzewanie pelletem zyskuje coraz większą popularność z roku na rok. Wśród zalet tego paliwa warto wymienić między innymi koszty ogrzewania, które są znacznie niższe niż przy wykorzystaniu ogrzewania gazowego, elektrycznego bądź olejowego i sieciowego, a także nikły wpływ na środowisko naturalne, głównie z uwagi na naturalny skład pelletu. Aby jednak to nowoczesne paliwo spełniało wszelkie oczekiwania konsumenta, warto wybierać wyłącznie sprawdzony i dobry pellet z pewnych źródeł. Na uszkodzenia spowodowane zastosowaniem pelletu pochodzącego z niesprawdzonych miejsc narażony jest piec na pellet, który może korodować wskutek zwiększonej zawartości wilgoci i dużej ilości popiołu, generując ogromne koszty związane z usunięciem danej awarii. Nasz produkt dzięki objęciu certyfikatem EN Plus A1 jest dedykowany do kotłów na pellet klasy 5 i ecodesign i generuje podczas spalania nikłą ilość niebezpiecznych związków do atmosfery.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas zakupu odpowiedniego paliwa warto zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych kwestii, a także sprawdzić opinie o pellecie opałowym dostępne w internecie, które świadczą o jego jakości. Wśród najważniejszych parametrów znajduje się jak najwyższa kaloryczność pelletu, mówiąca o ilości generowanego ciepła podczas spalania, a także jak najniższa wilgotność. Cena pelletu powinna być adekwatna do oczekiwań i możliwości finansowych. Warto także wybierać paliwo certyfikowane, które nie wpływa negatywnie na stan kotła i nie prowadzi do jego przedwczesnego wyeksploatowania. Ponadto istotną kwestią jest fakt, że pellet opałowy należy do grupy ekonomicznych paliw, dlatego z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem wśród współczesnych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość, przystępną cenę oraz doskonałe właściwości wybranego opału.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny w Bydgoszczy ma korzystną cenę za tonę zarówno w Bydgoszczy, jak i w pozostałych polskich miastach, gdyż jako renomowany producent o dużym zasięgu oferujemy jego sprzedaż na terenie całego kraju. Produkcja pelletu przebiega zawsze przy zachowaniu obowiązujących norm, co dotyczy również samego składu opału, gdyż zawiera on wyłącznie wióry tartaczne bądź trociny drewna iglastego. Dzięki temu jest w pełni naturalny.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bydgoszcz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Prowadzimy hurt pellet, oferując ceny hurtowe, które są korzystne dla osób potrzebujących większe ilości paliwa. Wśród nich znajdują przedsiębiorcy stający przed koniecznością skutecznego ogrzania obiektów firmowych, a także właściciele wielkopowierzchniowych domów prywatnych czy osiedli. Pellet drzewny oferowany w hurcie jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, a dodatkowo jego zalety sprawiają, że stanowi największy wybór na tle innych paliw opałowych.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do