phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strzegomiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strzegomiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Strzegomiu oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Strzegom realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Strzegomiu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, jako że jest to opał produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Strzegom oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Strzegom

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do