phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Niemczy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Niemczy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Niemczy oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały cechowały się świetną jakością. Tylko w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Niemcza prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wybierać materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Niemczy serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Niemczy oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Niemcza

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do