phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ożarowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ożarowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Ożarowie oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy firmy stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Ożarowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również kupować produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Ożarowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ożarów oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ożarów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do