phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Makowie Mazowieckim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Makowie Mazowieckim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Makowie Mazowieckim oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Makowie Mazowieckim prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Makowie Mazowieckim gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Maków Mazowiecki oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Maków Mazowiecki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do