phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kozienicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kozienicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kozienice oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kozienice prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Kozienicach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, gdyż jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Kozienicach oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kozienice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do