phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chodczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chodczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Chodczu oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chodecz prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Chodczu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Chodczu oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chodecz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych i obiektów biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do