phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Starachowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Starachowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Starachowicach oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje na coraz większej popularności z paru ważnych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Starachowice realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Starachowicach serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, jako że to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Starachowicach oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Starachowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do