phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Trzemesznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Trzemesznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Trzemesznie oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania czy firmy stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Trzemesznie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią spalania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Trzemesznie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, gdyż to materiał produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Trzemesznie oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Trzemeszno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do