phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bychawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bychawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Bychawie oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Jedynie w taki sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Bychawa prowadzimy już od dawna – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Bychawie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bychawa oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bychawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do