phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kobyłce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kobyłce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kobyłka oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kobyłka prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Kobyłce gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kobyłce oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kobyłka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do