phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żukowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żukowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Żukowie oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo cechowało się świetną jakością. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Żukowie prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Żukowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Żukowo oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żukowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do