phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ropczycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ropczycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ropczyce oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu z paru podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się wysoką jakością. Jedynie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Ropczycach realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Ropczycach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ropczyce oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ropczyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do