phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rzeszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rzeszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Oferowana przez nas linia produktów Top Pellet to wysokiej jakości pellet premium mający postać granulatu, który jest produkowany z trociny drewna iglastego. Jest to niezwykle wydajne paliwo, posiadające certyfikat EN Plus A1, który jest potwierdzeniem spełnienia najwyższych europejskich norm jakościowych. Dobry pellet powinien posiadać wysokie parametry spalania, przy jednoczesnym wytwarzaniu niewielkiej ilości popiołu i azotu. Tego typu pellet drzewny stosuje się do kotłów i pieców mających na celu ogrzewanie pomieszczeń domowych i firmowych. Celem naszej produkcji jest wytworzenie wysokiej jakości biopaliwa, czego dowodem jest współpracą jedynie z wybranymi dostawcami trociny spełniającymi wymagania dotyczące jej czystości. Pellet opałowy jest najczystszym paliwem na świecie. Wynika to z m.in. z tego, że w momencie spalania nie powoduje wytworzenia substancji smolnych przyczyniających się do zanieczyszczenia powietrza. Cena pelletu, który oferujemy, jest przystępna, dzięki czemu nasz pellet workowany jest chętnie stosowany w gospodarstwach domowych, jak i firmach kierujących się ekonomicznymi rozwiązaniami. Jego dodatkowym atutem jest wygoda i czystość podczas transportu i przechowywania, dlatego sprzedaż pelletu cieszy się dużym zainteresowaniem w mieście Rzeszów i jest realizowana na najlepszych składach opału.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Pellet jest wysokokalorycznym paliwem produkowanym z surowców odnawialnych, które mają pochodzenie roślinne.. Ogrzewanie pelletem niesie ze sobą także korzyści ekonomiczne, gdyż jest tańszym paliwem w porównaniu z ogrzewaniem olejowym, gazowym i elektrycznym. Dobry pellet podczas spalania wytwarza niewielką ilość popiołu, a także nie emituje nieprzyjemnych zapachów. Jest to rozwiązanie coraz chętniej wybierane jako forma ogrzewania do budynków jednorodzinnych, jednak podczas zakupu warto kierować się jego parametrami, ponieważ paliwo niskiej jakości może przyczynić się do zapchania podajnika, który posiada piec na pellet. Decydując się na ten rodzaj ogrzewania można mieć pewność, że jest to rozwiązanie bezpieczne dla domowników, jak i przyjazne dla środowiska, jednak wiążę się z zakupem odpowiedniego urządzenia. Kotły na pellet są wyposażone we wcześniej wspomniany podajnik, który pozwala na bezobsługową pracę tego urządzenia. Dzięki temu domownicy mogą być nieobecni w domu przez dłuższy czas.

Jaki Pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet jest niezwykle wydajny paliwem o wysokiej wartości energetycznej. Jest to ogrzewanie ekonomiczne, a ponadto charakteryzujące się wygodą użytkowania. Cechy te sprawiają, że pellet opałowy to chętnie wybierane źródło ogrzewania stosowane w obiektach firmowych, jak i budynkach mieszkalnych. Spalanie pelletu to proces, podczas którego emitowana jest do atmosfery niewielka ilość dwutlenku węgla, a ponadto nie wytwarza on substancji smolnych zanieczyszczających powietrze. Ze względu na powstawanie niskie ilości popiołu można go usuwać co kilka dni, co jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Ważną rolę odgrywa również kaloryczność pelletu, gdyż to ona odpowiada za ilość generowanego ciepła podczas spalania. Cena pelletu bardzo często jest uzależniona od jego parametrów, które zapewniają zadowolenie i spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Przed dokonaniem zakupu można poznać opinie o pellecie na różnych stronach internetowych, które niejednokrotnie ułatwiają wybór najlepszego ogrzewania.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet- renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany przez nas pellet drzewny z serii TOP pellet posiada certyfikat EN Plus A1 świadczący o jego wysokiej wartości energetycznej i spełnianiu najwyższych europejskich norm jakościowych. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkcja pelletu jest przyjazna dla środowiska, gdyż jest to opał należący do grupy paliw odnawialnych wytwarzany z trociny drewna iglastego. Dzięki temu pellet drzewny stał się coraz chętniej wybieranym rodzajem paliwa stosowanego w gospodarstwach domowych, o czym świadczy ciesząca się dużą popularnością sprzedaż pelletu w Rzeszowie. Jako producent pelletu kładziemy duży nacisk na jak najlepsze warunki współpracy i wysoką jakość obsługi klienta zarówno firmowego, jak i indywidualnego. W związku z tym cena za tonę pelletu jest niezwykle atrakcyjna, dlatego nie czekaj i już dziś skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rzeszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Bez wątpienia pellet drzewny w ostatnich latach stał się coraz chętniej wybieranym paliwem stosowanym do ogrzewania gospodarstw domowych i pomieszczeń budynkach firmowych, w których ważną rolę odgrywają ekonomiczne rozwiązania. Prowadzimy hurt pelletu o wysokiej kaloryczności, dzięki czemu dajemy możliwość zakupu wielu ton tego wydajnego paliwa. Ceny hurtowe pelletu to gwarancja wysokiej opłacalności jego eksploatacji, która umożliwia obniżenie miesięcznych rachunków za ogrzewanie.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do