phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radomsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radomsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Radomsku oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Radomsko realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Radomsku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, jako że jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Radomsko oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radomsko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do