phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wolsztynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wolsztynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który udowadnia przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wolsztyn oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy firmy to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wolsztyn realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Wolsztynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, jako że to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Wolsztynie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wolsztyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do