phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sułkowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sułkowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sułkowice oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większą popularność z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sułkowicach realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Sułkowicach serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Sułkowicach oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sułkowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany to doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do