phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koniecpolu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koniecpolu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który udowadnia przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Koniecpol oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy firmy to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Koniecpol realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także wybierać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Koniecpolu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Koniecpol oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koniecpol

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do