phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kleszczelach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kleszczelach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Kleszczelach oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większej popularności przez parę istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kleszczelach realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Klientów w Kleszczelach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kleszczele oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kleszczele

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do