phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Obornikach Śląskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Obornikach Śląskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość oferowanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Obornikach Śląskich oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie mieszkania czy innego budynku to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Obornikach Śląskich prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Obornikach Śląskich gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Opał odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Obornikach Śląskich oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Oborniki Śląskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do