phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krynicy Morskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krynicy Morskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Krynica Morska oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania domu lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większe uznanie z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Krynicy Morskiej realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Krynicy Morskiej serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Pellet odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krynica Morska oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krynica Morska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do