phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bukownie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bukownie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Bukownie oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje na coraz większej popularności z kilku kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Tylko tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Bukowno prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Bukownie gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, gdyż to opał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Bukownie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bukowno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do