phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nidzicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nidzicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nidzica oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Nidzicy realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Nidzicy serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, ponieważ to opał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nidzica oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nidzica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do