phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Cedyni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Cedyni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Cedyni oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Cedynia realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Klientów w Cedyni gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Cedyni oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Cedynia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do